«Християни повинні бути найвпливовішими людьми в суспільстві. Їх завдання - бути скрізь і впливати всюди», - сказала Тетяна Чубай, юрист у сфері нерухомості.

Вперше в історії випусків на обкладинці журналу була розміщена фотографія пастора церкви «Христос є відповідь». Для служителя це можливість засвідчити читачам, що там, де люди безсилі - сильний Бог, який може втрутитися в будь-які обставини і створити диво.

На перших сторінках червневого випуску розміщена історія про звільнення пастора з полону так званої "ЛНР". Публікація має назву "Бог звільнив мене з луганського пекла". Під час презентації Тарас Сень мав можливість коротко розповісти про статтю. Крім історії звільнення місіонера, в журналі були висвітлені різні напрямки служіння церкви «Христос є відповідь», зокрема, сімейне служіння, а також свідоцтва інших служителів церкви.


«У мене є безліч причин, щоб дякувати Богові: за дружину, за дітей, за дах над головою, за служіння, за можливість допомагати людям. А найбільше я дякую Богові за те, що Він завжди був зі мною. Хочу по-особливому підкреслити, як важливо сьогодні християнам розповідати про відкриття, секрети і обітуваннях Божих за допомогою ЗМІ. Не ховатися, а доносити звістку про Спасіння кожній людині», - сказав Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Журнал «Рівняни» виходить тиражем в п'ять тисяч, поширюється в різних закладах: ресторанах, офісах. Тематика - інтерв'ю, поради для ділових людей, розповіді про успішні українські проєкти і підприєминцтво, досьє про відомих рівнян.

Теги: