Учасники протесту вимагають від влади негайно зробити 4,25 км догори та виділити кошти на решту 13 км. Через ігнорування владою вимог пікетувальників троє жінок та священник Роман Гром оголосили голодування.

Обурені жителі, тримаючи в руках плакати, ходять пішохідним переходом. «Другий день протестної акції у Стрілках на трасі міжнародного значення Львів-Ужгород з вимогою ремонту 17 км Дороги Мшанець-Стрілки, яка сполучає половину ОТГ з опорною школою, опорною лікарнею, центром та в принципі з цивілізацією. Три тижні тому, після того, як люди з 11 сіл 6 днів безперервно проводили акцію, влада їм пообіцяла за 3 тижні зробити понад 4 км асфальту і виділити кошти на решту 13 км. Протестувальники розійшлися, але зразу подали заяву на наступну акцію (13 липня), якщо їх обмануть. Влада не виконала обіцянок, та ще й цинічна насміхалася з людей, постеливши аж 700 метрів асфальту (на 2 млн грн), і все… Тому через бездіяльність влади відновилася протестна акція, як і було заявлено ще 3 тижні тому», – наголошують організатори.

Востаннє місцеві мешканці виходили на пікет з вимогою відремонтували дорогу Стрілки – Мшанець 17 червня.

Нагадаємо, розбита дорога Стрілки-Мшанець стала «славнозвісною», коли навесні 2019 року місцеві жителі зняли там відеокавер на популярну пісню «Плакала» гурту KAZKA. Ідея зняти таке відео належить священику УГКЦ отцю Роману, який служить у трьох тамтешніх селах (Мшанець, Галівка, Плоске). Текст для відео написала дружина священника Наталія, а головну роль зіграв актор, студент ЛНУ ім. І.Франка Назар Титар зі Старого Самбора.

Згодом під час візиту на Львівщину тодішній прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що йому «прикро бачити, що є ще дуже багато невідремонтованих доріг» та запевнив, що гроші на їхнє відновлення є. Але для цього потрібен час.

Пізніше у ЛОДА стверджували, що дорожники візьмуться ремонтувати дорогу Мшанець – Стрілки. Проте ремонт відклали через брак фінансування.

Жителі сіл Старосамбірщини також реєстрували петицію про капітальний ремонт дороги Мшанець – Стрілки на сайті Кабміну та Львівської облради.

Ремонт 13 км дороги Мшанець – Стрілки може коштувати орієнтовно 270-300 млн грн. І наразі триває виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Теги: