Про непокараного священика першим із посиланням на постанову суду повідомило видання «Судовий репортер». У постанові наводять слова священника Василя Мазура, який організував масову ходу. Він визнав свою вину і сказав, що винесення плащаниці перетворилося на масовий захід «з волі людей» – люди самі доєднувалися до процесії, то ж вона неконтрольовано набула масштабного характеру.

Ходу вирішили провести 17 квітня, у час, коли на всій території країни діяв жорсткий карантин із забороною на відвідування спортмайданчиків та парків. Керівництво храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на своїй сторінці у Facebook вело пряму трансляцію цієї процесії. У кінці служби настоятель храму отець Богдан Добрянський закликав вірян дотримуватися вимог карантину, після чого на вулицю винесли плащаницю і до процесії долучилися десятки людей.

Отець Богдан Добрянський ще у квітні розказував, що не бачить за собою провини і вважає, що люди під час процесії дотримувались обмежень і були в масках. Щоправда оприлюднені фото та відео з цієї події свідчать, що це було не так.

Теги: