Як повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький 23 липня, на дорогу Мшанець-Стрілки заїхала дорожня техніка. Таким чином стартували ремонтні роботи на першому відрізку дороги, протяжністю 3,7 км.

«Дорожники розпушать існуюче покриття, покладуть основу зі щебенево-піщаної суміші, а тоді закатають дорогу асфальтобетоном», – повідомив Козицький.

Він також додав, що Старосамбірська районна рада 22 липня виділила на дорогу Мшанець- Стрілки 100 тис. грн. Ці гроші необхідні на проведення тендеру, щоб відремонтувати решту 12,9 км дороги Мшанець-Стрілки.

Нагадаємо, про поганий стан дороги у Старосамбірському районі стало відомо після того, як місцевий священник УГКЦ Роман Гром почав знімати кліпи на цю тему. Люди влаштовували акції протесту з вимогою відремонтувати дорогу у вересні 2019 та у червні 2020 року. Мешканцям кілька разів обіцяли відремонтувати цю дорогу, однак обіцянки ніхто не виконував.

13 липня мешканці заблокували дорогу Львів-Ужгород, а вже наступного дня Роман Гром та ще троє парафіянок оголосили голодування з вимогою відремонтувати дорогу. 15 липня блокувальники не пропустили автомобіль голови ЛОДА Максима Козицького, який їхав з робочою поїздкою у бік Турки. 17 липня трасу Львів-Ужгород розблокували.

Теги: