"На заході країни були зруйновані тисячі будинків, десятки сіл опинилися відрізаними від цивілізації. На Луганщині пожежа завдала майнової шкоди в особливо великому розмірі і спричинила інші тяжкі наслідки. Є людські втрати. І ми розуміємо, що далеко не все  залежить від нас, однак є те, чим ми можемо зарадити. Після відеозвернення із закликом від служителів ВСЦ ЄХБ наша команд працювала над організацією та залученням до допомоги якомога більше церков, християнських організацій та окремих людей, зокрема наших друзів із-за кордону. Велика подяка Богові, що усі, хто відреагував, зробив можливим підготувати для потерпілих 55 тонн продуктів – три великі вантажівки", – зазначає пресслужба ВСЦ ЄХБ.

Отож, наразі баптисти готують до відправки в Карпатський регіон дві тисячі коробок (35 тонн), а на Луганщину – одну тисячу коробок (20 тонн).

"Ми сподіваємося, що п’ять тисяч сімей невдовзі отримають нашу з вами спільну допомогу, у середньому це дев’ять тисяч осіб. Моліться, будь ласка, про благополучну доставку продуктів до кожної домівки і поширення Євангелія у цих родинах", – повідомляє пресслужба ВСЦ ЄХБ.

Теги: