Лідером опитування стала Київсько-Житомирська дієцезія. Близько 900 молодих осіб залучені до різних форм душпастирства, що організовують як чернечі ордени (облати, паллотини, францисканці, кармеліти), так і окремі парафії. Один тільки Дієцезіальний День Молоді збирає до 700 людей. В 2017 році – налічувалось 700 осіб.

Кам’янець–Подільська дієцезія з 650 вихованцями заслуговує на друге місце. Ідучи слідом за молоддю, тут активно розвивається душпастирство в соцмережах. Крім того проводяться різні розважально-формаційні зустрічі. Візитівкою дієцезії є музичне душпастирство. В 2017 році – 1000 осіб.

У трійку лідерів потрапила Львівська дієцезія, яка опікується 350 молодими католиками. В 2017 році – 700 осіб.

Харківсько-Запорізька дієцезія піднялась на четверту сходинку в опитуванні. Там у днях зосередження, літніх таборах та парафіяльних зустрічах молоді беруть участь до 200 молодих людей. В 2017 році – 500 осіб.

П’яте місце займає Луцька дієцезія, в якій молодіжним душпастирством охоплено до 100 осіб, і в якій окрім традиційного Дня Молоді та літургійних зустрічей активно проводить свою діяльність Рух "Світло-Життя". В 2017 році – 200 осіб.

Наступною - шостою - є Мукачівська дієцезія, яка поки що не може порахувати свою молодь, але може організувати для неї Дієцезіальні Зустрічі Молоді, Християнський КВК та Дієцезіальний чемпіонат з футболу. В 2017 році – 280 осіб.

На сьомому місці з кількістю 80 осіб в опитуванні займає Одесько-Сімферопольська дієцезія. Найпопулярнішими заходами у південної молоді є Дні молоді, Деканальні зустрічі протягом навчального року та літні реколекції. В 2017 році – 300 осіб.

"Дивлячись на представлені цифри, можна зробити один з двох висновків – або кількість молоді, яка задіяна в душпастирстві, значно зменшилась за три роки, або в дослідженні використовується невірна методологія", - робить попередній вистоновк Комісія душпастирства молоді.

Теги: