Місцевий журналіст Олексій Біянов зробив у Фейсбуці скриншот зі сторінки Путіна з привітанням у коментарі волинського священника і висловив обурення.

Згодом священник пояснив, чому у Фейсбуці привітав президента Росії. "В інтернеті та в українських ЗМІ почала гуляти інформація про те, що я, нібито навмисно, привітав президента Російської Федерації з днем Ангела. З цього приводу я хотів внести уточнення. Так, 28 липня, я вітав іменинників, як завжди, з днем Ангела. По традиції, набраний текст взяв на розсилку всім, хто носить ім’я Володимир. Так як добре не розбираюся в смартфонах та Фейсбуці, то помилково в розсилку попав президент РФ. Друзі побачили, підказали і я привітання видалив. Нікого не хотів цим образити. Вийшло помилково. Видалив. Всім бажаю здоров’я, терпіння, єдності, мудрості і Божого благословення!" – написав священник у Фейсбуці.

Проте у селі Галинівка Володимир-Волинського району селяни повісили новий власний замок на храм преподобного Сергія Радонежського, де служить священник Олексій Шаран. Сталося це 5 серпня, після того, як селяни дізналися, що священник привітав у Фейсбуці президента Росії. Інформацію підтвердив голова ОТГ Сергій Панасевич, зазначивши, що йому подзвонили анонімно та повідомили про подію. Передбачають, що цього тижня перед храмом відбудуться збори селян, де обговорюватимуть подію, хочуть бачити на них і самого священника.

Теги: