Як стало відомо, тільки з 17 липня COVID-19 виявили у 15 священиків. Шестеро хворих — госпіталізовані, інші перебувають на самоізоляції.

Також хворобу виявлено у 29 парафіян релігійних організацій, що перебували в контакті зі служителями культу.

Влада закликала керівників усіх релігійних організацій забезпечити дотримання протиепідемічних заходів. Зокрема використовувати засоби індивідуального захисту; відсторонити інфікованих священнослужителів від проведення релігійних заходів з метою уникнення їх контактів з вірянами; проводити очищення і поточну дезінфекцію приміщень; здійснювати релігійні заходи або на відкритому повітрі, або за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв.м.

Загалом, як повідомляє 29 липня 2020 року пресслужба Дніпропетровської ОДА, на Дніпропетровщині за минулу добу виявили 30 випадків коронавірусної хвороби. З них 16 — у Дніпрі, 7 — у Кривому Розі, 4 — у Новомосковську і ще 3 — у Новомосковському районі. Нині в області 1364 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. З них — 1074 особи одужали, 27 — померли. На Дніпропетровщині провели 30933 ПЛР-тестування і 68468 досліджень методом ІФА. Загалом в Україні зафіксовано 67 597 випадків COVID-19.

Раніше Дніпропетровська ОДА повідомляла з  посиланням на директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валерія Сердюка, що область отримала засоби індивідуального захисту — партію хірургічних масок, респіраторів і захисних щитків від Міністерства охорони здоров’я України.

Теги: