«Програма «Месіанське богослов'я» покликана дати якісну богословську освіту, необхідне для ефективного служіння порятунку євреїв і неєвреїв і розбудови тіла Йешуа Месії (Ісуса Христа). Вона допомагає віруючим месіанських громад, християнських церков і місій знайти і поглибити богословські знання на підставі єврейського Священного Писання - Біблії, розуміння месіанського ведення і особливостей практичного служіння спасіння єврейського народу і неєвреїв», - йдеться в анонсі.

В програмі:

біблістика і герменевтика;
месіанське богослов'я;
біблійний світогляд, характер і життя віруючого;
історія єврейського народу, месіанського руху і Церкви;
месіанське служіння і розвиток помісних громад;
месіанське рух, Церква і суспільство.

Відмінні риси програми:

вивчення предметів у світлі богодухновенного авторитету повної Біблії (ТаНаХа і Нового Завіту);
акцент на біблійних принципах і пріоритетах в житті і практичному служінні;
поєднання єврейського біблійного спадщини з міжкультурної та межденомінаціонной середовищем навчання;
участь в навчальному процесі досвідчених вітчизняних і зарубіжних месіанських і церковних служителів;
інтерактивне спілкування та обмін досвідом в колі практикуючих месіанських і церковних служителів і кваліфікованих викладачів.

Програма «Месіанське богослов'я» є частиною навчального процесу кафедри богослов'я Української євангельської теологічної семінарії.

Форма навчання заочна і передбачає три двотижневі сесії в навчальному році.

Тривалість навчання:

сертифікат - 1-2 роки;
диплом - 3-4 роки;
ступінь бакалавра - 4-7 років.

«На навчання запрошуються віруючі єврейських месіанських общин, християнських церков і місій незалежно від деномінаційної приналежності, які мають повну загальну середню освіту та бажають здобути вищу богословську освіту для поглиблення розуміння і розвитку служіння в ключі месіанського ведення і відновлення єврейської складової Тіла Месії Йешуа», - говориться в анонсі.

Зарахування абітурієнтів проводиться Приймальною комісією Української євангельської теологічної семінарії на підставі встановленого пакета документів і співбесіди.

Теги: