Ця книжка написана вже давно і перекладена на 15 мов та продано 300 000 копій. «Основи учнівства» Ґреґа Оґдена ‒ це підручник з учнівства, який широко використовується в церквах по всьому світу. Посібник розрахований на роботу групи з трьох або чотирьох людей (мікро групи). Він також успішно використовується як індивідуальна навчальна програма, інструмент учнівства один на один чи як матеріал для малих груп.

Книжка складається з 25 уроків та має «Керівництво для лідерів». Основна її ціль ‒ надати читачу інструменти для побудови відносин з учнями малої групи, привести їх до духовного зростання та переображення.

Ґреґ Оґден (D.Min., Фуллерівська богословська семінарія) після двадцяти чотирьох років пасторського служіння займається місією церковного виховання учнів Христа, проповідує, вчить та пише на тему учнівства. В 1998-2000 роках очолював програму доктора служіння Фуллерівської богословської семінарії, був ад’юнкт-професором навчання та учнівства членів церкви. Д-р Оґден – автор серії книг з учнівства: Essential Guide to Becoming a Disciple, Transforming Discipleship, Leadership Essentials (у співавторстві з Деніелом Мейером) та Essential Commandment; партнер організації «Глобальна ініціатива учнівства» (Global Discipleship Initiative), яка займається навчанням, настановою, мотивацією пасторів та лідерів-християн організовувати національні зростаючі рухи учнівства як в США, так і за кордоном.

Теги: