Львівська освітня фундація відкрила конкурс соціальних проєктів «Соціальні інновації громад». У рамках конкурсу команди зможуть попрацювати над ідеєю соціального проєкту із залученими експертами та викладачами бізнес-школи у наступних темах: аналіз громад, проєктний менеджмент та соціальні послуги.

Конкурс відкритий для команд, які складаються зі священника та кількох волонтерів з громади. Насамперед команди повинні заповнити реєстраційну форму та описати свої ідеї, відтак захистити свій проєкт перед конкурсною комісією та позмагатися за можливість взяти участь у тримодульному навчанні.

Навчання відбуватиметься очно, у смт. Брюховичі (Львів), формат – триденні семінари. Між модулями команди матимуть час для перетворення своєї ідеї у конкретний соціальний проєкт. В результаті, десять команд із двадцяти зможуть позмагатися за фінансування своєї ідеї. Окремий акцент програми – соціальні послуги. В рамках навчання, команди дізнаються про те, як створювати соціальні послуги (догляд, кризове втручання, соціальний супровід) та залучати фінансування з державного бюджету на їх надання. Менторами виступлять проєктні менеджери Львівської освітньої фундації, які мають досвід реалізації соціальних проєктів по всій Україні.

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» розпочала свою діяльність у 2000 році для розвитку українського суспільства через створення та підтримку мережі волонтерських, соціальних, культурних та освітніх ініціатив. Вже двадцять років ЛОФ реалізує та підтримує сотні успішних проєктів по всій Україні, створює і поширює навчальні програми, підтримує мережу суспільних ініціатив.

Реєстраційна форма: https://bit.ly/SocInnCom1

Посилання на детальний опис програми: https://bit.ly/SocInnCom2

Сайт організації: http://www.lef.org.ua/

Facebook організації: https://www.facebook.com/lvivedufound

Теги: