Свято відбулось за сприянням доброчинців. Його традиційно організовує Пенітенціарне душпастирство УГКЦ протягом літніх канікул разом з Братством козацького бойового Звичаю "Спас". Цього року, з огляду на обмеження карантину, перед початком змагань відбулась зустріч онлайн в системі Zoom – конференції, з волонтерами та капеланом установи – о. Романом Атаманом.

За козацьким звичаєм свято розпочалося з молитви. Учасники конференції привітали вихованців із початком заходу та надали підбадьорюючі настанови щодо участі та перемоги у спортивно – розважальних конкурсах.

Святкова програма включала вікторину з історії козацтва та Запорізької Січі, розваги і спортивні випробовування, в яких юнаки проявили силу, спритність, швидкість, витривалість та спеціальні вміння з ігрових видах спорту. З неабиякою силою та спритністю юнаки змагались у човниковому бігу, в армреслінгу, набивання футбольного м’яча, віджималися від землі, грали у «2-х поверховий» баскетбол, проявили себе у веселих естафетах.

«Змагання пройшли у доброзичливій атмосфері, з гарним бадьорим настроєм. Всі учасники свята отримали позивний заряд енергії, емоційне піднесення. На спортивному майданчику панував високий патріотичний дух. Перемогу здобула команда «Гетьмани» відділення №2 та отримала кубок чемпіона. Кожен учасник змагань отримав почесні грамоти, а в подарунок спортивний інвентар», – зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Теги: