«У цьому році фестиваль був присвячений темі християнського антивірусу та покликанню. На конференції, яку проголошував о. Петро Врублевський ОМІ ми мали нагоду почути і переконатись що єдиним і діючим антивірусом для християн є Ісус Христос. Також доторкнулися серця слова, щодо того поглиблення своїх відносин з Богом та іх розвитку", - зазначають учасники заходу.

Під час конференції, яку провадив о. Блажей Гавлічек учасники події поглибили свої знання щодо покликання молодих людей, і дійшли висновку про те, що дуже важливо віднайти свій шлях і йти ним, щоб осягнути щастя. При цьому не обов’язково обирати богопосвячене життя ченців, бо Господь може кликати до чогось іншого. Після конференції, учасники мали нагоду поділитись своїми думками в групках та мали вечір свідчень молоді.

Окремо відзначається можливість нічної Адорації, коли кожен міг поговорити з Богом один на один. Мали чування цілу ніч, під час якого кожен в різний спосіб спілкувався з Господом: за допомогою молитов, пісень, тиші, споглядання, сповіді.

Кульмінацією нічного чування була зустріч світанку за прославою Бога. Мали служби Божі у Тиврові. На одній із них мали можливість почути проповідь від єпископа Яна Нємца, який також завітав на фестиваль. Крім того, відвідали екскурсію Меморіалу «Мучеників за ііру ХХ ст. в Україні», яку організував о. Павло Вишковський.


Учасники заходу подякували семінаристам, постулантам, кандидату до Згромадження, молоді, парафії в Тиврові та місцевій спільноті облатів на чолі з о. Віталієм Подолян за допомогу в проведені цієї зустрічі.

Теги: