«Ми давно мріяли і хотіли потрапили на сплав. Я тут з чотирма дітьми, вони всі задоволені. Дуже класно відпочили, дружня компанія, сприятлива погода, все супер!», – сказав Олексій Січеніков, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу.

Соколині гори та "Надслучанська Швейцарія" – місця з винятковими краєвидами. Після прогулянки човнами кожен міг обрати собі заняття по душі: волейбол, плавання, риболовля чи просто відпочинок у гамаку. Невід’ємною частиною кожного для було дослідження Божого Слова, спів християнських пісень та розбір духовних тем.

«Мені подобається атмосфера, яка панує протягом цих днів. Простота, братська співпраця. Мене надихає навіть приготування їжі, це теж грає свою роль», – зазначив Олександр Прокопович, служитель церкви.

«На фоні сімейних проблем у суспільстві важливо поширювати сімейні цінності та сприяти покращенню взаємовідносин в родині. Нашою метою було покращення взаємовідносин між батьками та синами, і це нам вдалося. В човни ми садили батька з дітьми, щоб під час водної подорожі між ними було спілкування. Ловити з сином рибу, плисти річкою, співати біля вогнища, грати у м'яча, просто розмовляти, вислуховуючи та відповідаючи на питання – ось справжнє батьківство та прояв любові», – вважає Тарас Сень, пастор церкви.

Члени церкви «Христос є відповідь» планують організувати подібні сплави також для підлітків та сімейних пар. «Мені подобається атмосфера, яка панує протягом цих днів. Простота, братська співпраця. Мене надихає навіть приготування їжі, це теж грає свою роль», – каже Олександр Прокопович, служитель церкви.

Теги: