У період з 17 липня по 6 серпня столична церква п'ятидесятників «Альфа» провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд, які складалися здебільшого зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.

Здебільшого, на пробацію потрапляють люди, які живуть у складних життєвих обставинах. Учасники акції передали їм продуктові набори, подарунки для дітей, котрі спакували згідно з віком та статю – окремо хлопцям і окремо дівчатм. А благодійний фонд «Східноєвропейська гуманітарна місія» передав через волонтерів Біблії як для дорослих, так і для дітей та підлітків.

«Ми старалися не просто порадувати цих людей подарунками, але й засвідчити їм про Спасителя. Говорили про християнські принципи та цінності, про стосунки у сім‘ях, взаємини з батьками та про відповідальність за свої вчинки»,  – говорить В’ячеслав Когут, директор соціального департаменту УЦХВЄ.

Служитель висловив надію, що акція залишить відгук у серці кожного, хто був долучений до її організації, а особливо в серцях тих, хто переживає непрості часи, відбуваючи покарання без позбавлення волі, та у серцях членів їх сімей.

Теги: