Захід відбудеться з дотриманнями карантинних обмежень і пересторог. Серед спеціальних гостей заходу — муфтій ДУМУ «Умма» шейх Саід Ісмагілов, голова ГСВА «Альраід» шейх Сейран Арифов, делегації мусульманських громад з усієї України, представники влади, духівництво, національні діаспори.

На гостей чекають екскурсія центром, презентація нової редакції книги «Українські просвітителі та іслам» Соломії Вівчар з автограф-сесією та частування.

ІКЦ «Буковина» як логічне продовження розвитку мусульманської громади регіону стане осередком зміцнення дружби й добросусідства між буковинцями різних релігійних поглядів. «Не обов’язково молитися в однаковий спосіб, щоб підтримувати одне одного, жити в мирі та спільно реалізовувати соціальні, просвітницькі та культурні проєкти, корисні для суспільства», - зазначається на сайті мусульман «Альраід».

Ділянку для центру придбано коштом добродійників. Будівництво тривало три роки й також фінансувалися на пожертви небайдужих. Вірні доклали й власної праці, виконуючи роботи, на які вистачало їхніх умінь і кваліфікації.

ІКЦ «Буковина» ввійде до мережі ісламських центрів ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід», тут діятиме мечеть Духовного управління мусульман України «Умма».

Теги: