На сторінці у Facebook голова селища Балабине Володимир Сосуновський заявив: «Отримав Благословіння, на вибори голови Кушугумської ОТГ, від духовенства на чолі з керівником Запорізької обласної єпархії Української Православної церкви владикою Фотієм, та настоятелем Балабинської церкви Андрія Первозванного отцем Ігорем, із Ігорем Ганущаком ми йдемо в спільній команді на вибори які відбудуться 25 жовтня 2020 року!».

Єпископ Запорізький і Мелітопольський Православної Церкви України Фотій дав з цього приводу коментар. Сосуновський отримав благословення у єпископа Фотія на вибори голови Кушугумської об’єднаної територіальної громади. У спільній, за словами Сосуновського, команді з ним на вибори йде настоятель Балабинської церкви Андрія Первозванного отець Ігор.

«Отець Ігор погодився йти депутатом до об’єднаної територіальної громади, оскільки вони з паном Володимиром Сосуновським давно знайомі, у них дружні стосунки, тому вони йдуть разом. На це було дано благословення», – зазначив Фотій.

При цьому єпископ Запорізький і Мелітопольський підкреслив, що церква не підтримує якусь окрему політичну силу, благословення та підтримку отримали люди, яких Фотій знає особисто.

Теги: