Унікальна будівля єдиного в світі Музею писанкового розпису, що став візитівкою й символом не тільки міста, а й усього Прикарпаття, постала в середмісті Коломиї 23 вересня 2000 року. За двадцятилітню активну діяльність музей, побудований усього за 90 днів, став відомим далеко за межами України. Однак тепер оригінальна споруда потребує термінового капітального ремонту, до чого призвели погодні умови й зношеність будівельних матеріалів.

Кошти на ремонт і реконструкцію надходять з різних джерел: обласної ради, доброчинців, яких залучають завдяки флешмобу “Зберегти символ, що єднає”, митців, що долучилися до мистецького аукціону, будівельних підприємств, зокрема фірми “Caparol Україна”…

Участь в акції взяли владика Коломийської єпархії УГКЦ Василь Івасюк та Коломийський і Косівський архієрей ПЦУ Юліан Гатала, генеральна директорка Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ярослава Ткачук, завідувачка Музею писанкового розпису Оксана Ясінська, депутат обласної ради Богдан Станіславський, ексмер Коломиї Віктор Корчинський, Заслужений художник України Мирослав Ясінський, директор ДП “Діпромісто” Михайло Негрич, автор ідеї розпису фасаду музею Василь Перегінець, представник фірми “Caparol Україна” Мар’ян Любунь, директор фірми “ФТС” Володимир Косар та інші.

Реквізити, за якими можна перерахувати кошти для капітального ремонту Музею писанкового розпису:
Благодійна організація «Благодійний фонд «Прикарпатський інститут розвитку»
Код ЄДРПОУ 40383046
Р/р: UA663808050000000026004631763 в АТ "Райффайзен Банк Аваль", МФО 380805

Теги: