"Хронікальний фотоальбом «Під благодатним Покровом: від Пасхи до Пасхи», що налічує близько тисячі фотографій та архівних документів, є найповнішим виданням, присвяченим історії храму на честь Покрову Пресвятої Богородиці при Київському військовому госпіталі - Національному військово-медичному клінічному центрі Міністерства оборони України. Охоплюючи події чотирьох століть - з XVIII по ХХІ, - книга в подробицях знайомить з передумовами виникнення храму на території однієї з найдавніших лікувальних установ України і його відродженням у наші дні. Історія храму на честь Покрову Пресвятої Богородиці ретельно відновлена за всіма доступними джерелами і багато в чому перегукується з подіями сучасного життя цієї парафії, очолюваної протоієреєм Олегом Скнарем", - йдеться в анотації книги.

14 вересня глава ПЦУ митрополит Епіфаній зустрівся з командувачем Медичних сил Збройних Сил України, генерал-майором медичної служби Ігорем Хоменком. На зустрічі також був присутній настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, що діє на території клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», військовий капелан протоієрей Олег Скнарь.

Під час зустрічі отець Олег презентував митрополиту Епіфанію свою книгу, яка щойно вийшла з друку – хронікальний фотоальбом «Під благодатним Покровом: від Пасхи до Пасхи».

Видано хронікальний альбом з тисячею світлин і архівних документів про історію храму при Київському військовому шпиталі

Предстоятель Православної Церкви України обговорив з командувачем Медичних сил Збройних Сил України епідеміологічну ситуацію та діяльність військових капеланів.

За жертовне служіння у збереженні дару життя та заслуги перед помісною Українською Православною Церквою митрополит Епіфаній нагородив Ігоря Хоменка відзнакою святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Теги: