В різних куточках села було встановлено 16 контейнерів з маркуванням, що і в якому вигляді необхідно до них вкидати. Також на кожному майданчику прикріплено інформаційний банер із закликом долучатися до сортування і цим самим подбати про рідне село, інформує Бюро УГКЦ з питань екології

“Для того щоб спонукати місцевих жителів та прочан до правильного поводження з відходами, в місцевому храмі священнослужителі регулярно пояснюють суть християнської відповідальності за довкілля, важливість зменшення кількості непотребу, акцентуючи на тому, що відходи можуть отримати нове призначення, якщо ми, посортувавши, дамо їм цей шанс. З цією метою кожне домогосподарство отримало інформаційні флаєри, в яких зібрані аргументи, для чого слід сортувати відходи і як це правильно робити”, – йдеться в повідомленні.

В подальшому планується організувати збут накопичених відходів-сировини, а отримані кошти використовувати для реалізації майбутніх соціальних проєктів на парафії із залученням місцевої молоді та дітей.

Теги: