«IPSIschool» - це місіонерський п'ятимісячний курс учнівства (НПСЧ - «І» - шукати, «П», - пізнавати, «С» - слухати, «І» - виконувати), міжнародний проект «Руху Шукачів Бога», що стартував в 2014 році.

В першу чергу, курс «IPSIschool» відкритий для людей, які відчувають, що мають покликання служити Богові на повний час. Унікальністю є формат курсу в тому, що студенти живуть і навчаються разом протягом п'яти місяців, максимальна кількість учнів - 12 осіб.

Особливістю шкіл в цьому році буде нововведення в програмі: в рамках навчання відкриваються нові факультативні напрямки - медіа, адміністрація і прославляння (поклоніння, молитовна кімната).

«Шість років тому ми почали новий проект - курс учнівства, стаціонарну біблійну школу тривалістю майже на пів року з метою занурення в Бога, звільнення від старих звичок і формування нових християнських звичок, в першу чергу, щоденне проведення особистого часу з Ісусом і, звичайно, формування християнського характеру. Також, цей курс є ефективним інструментом підготовки до служіння Богу на повний час для тих, хто до такого служіння покликаний, - розповів Сергій Шидловський, засновник «Руху шукачів Бога» - Я очікую, що ця школа стане духовним проривом і принесе духовне пробудження в життя кожного її учня. Я очікую, що кожен студент курсу учнівства стане учнем Ісуса Христа назавжди, дізнавшись своє призначення від Нього і виконавши його, маючи успіх у кожній сфері свого життя, а також радість і щастя від повноти відносин з Богом».


Теги: