На початку серпня було доставлено дві тисячі коробок (35 тонн) на захід та одну тисячу коробок (20 тонн) на схід. Логістичні центри розвантаження розташовувалися у Мукачеві та Сєвєродонецьку. Упродовж серпня продуктові набори були доставлені у 14 населених пунктів Прикарпаття, 27 – Закарпаття та 37 – Луганщини.

Таку допомогу євангельсько-баптистське Братство змогло реалізувати спільно з помісними церквами, об’єднаннями та іноземними партнерськими організаціями. Проєкт був реалізований насамперед через помісні церкви, а також у тісній співпраці з місцевою владою та соціальними службами. Ця допомога була адресована кожному постраждалому будинку та кожній сім’ї, які мала найбільшу потребу.

«На Луганщині ми відвідали одне із сіл, яке найбільше постраждало – Смолянинове. Отримавши у райраді списки 79 дворів, які найбільш потребують допомоги, ми поїхали за адресами і відвідали частину з них, – розповідає Володимир Іваницький, координатор відділу гуманітарних проєктів Всеукраїнського союзу церков ЄХБ. – Це був особливий та зворушливий момент, коли люди самі почали виходити на вулицю і просити їм допомогти. Люди відчули на собі опіку і були відкриті до розуміння того, звідки і від кого вони отримують допомогу. Ми молимося, щоб ця допомога насамперед наблизила людей до Бога, Який через Своїх дітей дбає про нужденних».

У цьому селі немає церкви чи групи віруючих. Однак люди довіряли гостям і охоче йшли на контакт, показуючи документи, аби допомога мала належну підзвітність.


Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів висловив вдячність усім, хто відгукнувся на цю потребу, знайшли можливість допомогти тим, хто постраждали від повені на заході та пожежі на сході.

Теги: