У церемонії відкриття ресторану взяли участь головний рабин Дніпра і регіону Шмуель Камінецький, голова ради Федерації єврейських громад України рабин Меїр Стамблер, генеральний директор центру «Менора» Світлана Єрмакова. Обряд прикріплення мезузи до входу в ресторан провів головний рабин Шмуель Камінецький.

Гості тепло привітали власника «R-Cafe» відомого кошерного ресторатора Менахема-Мендела Гольдшмідта з відкриттям нового бізнесу, побажали йому успіхів і ознайомилися з асортиментом нового підприємства громадського харчування.

«Протягом двох місяців, незважаючи на період коронавируса, ми працювали, щоб відкрити цей ресторан, - розповів Меньді Гольдшмідт, - це були дуже непрості два місяці - планування, побудова концепції, проектування місця, замовлення техніки і меблів, роботи по ремонту і так далі. Зате результат вийшов просто приголомшливий - ідеальне поєднання форми і змісту: прекрасна їжа і вишукана атмосфера, стильний інтер'єр і креативний брендинг. І назва нашого нового ресторану також сповнене глибокого змісту».


Теги: