Під час проповіді владика подякував вірним, що вони прийшли не тільки святкувати празник чи побачити одне одного, а й прийшли «вибрати кращу частку свого життєвого часу». Також екзарх зазначив, що сьогодні святкують велике свято великої людини – Різдво Пресвятої Богородиці, і побажав: «Дивлячись на цю жінку віри, яка була цілковито посвячена Богові, будьмо і ми великими людьми у великій християнській родині».

По завершенні літургії, владику привітав парох о. Іван Барчук, подарувавши від імені парафії власноруч вишиту ікону Матері Божої Неустанної Помочі, яка «завжди супроводжувала і нехай завжди супроводжує владику Михайла в його архиєрейському служінні». Також настоятель храму подякував усім священникам, вірним, які прибули на святкування храмового свята із сусідніх парафій.

Зокрема, о. Іван Барчук подякував своїм парафіянам с. Зміївка за їхню жертвенну і невтомну працю над розбудовою парафії, і побажав, щоб Господь щедро благословив працю їхніх рук для його слави.

Опісля на церковному подвір’ї, яке розташоване на березі Дніпра, було відслужено чин малого водосвяття, відтак владика благословив усіх та окропив вірних свяченою водою.

Також владика Михайло відслужив панахиду біля пам’ятного знака всім депортованим у 1951 році із західноукраїнських поселень с. Наново, с. Береги, с. Лодина, Дрогобицької області (нині територія Польщі), і які оселилися у с. Зміївка Бериславського району Херсонської області.

Теги: