Олександр Сєнкевич, який повторно балотується в мери Миколаєва, взяв участь в політичному шоу «Битва за місто» 21 вересня. Там він відповідав на запитання, пов'язані з його передвиборною компанією і результатами правління в попередні п'ять років. Питання про сірої плитці задав журналіст видання «НикВести»:

«Не кожен житель нашого міста зможе сказати, що у нас з'явилася нова школа, дитячий сад, льодова арена, який-небудь соціальний інфраструктурний об'єкт за ці п'ять років. Зате у нас з'явилася Соборна площа, яку встигли охрестити "сірою". Ми бачимо, як аляписто в різних кінцях міста з'являється сіра тротуарна плитка. Останнім часом вас стали асоціювати з цією сірістю. Скажіть, будь ласка, хто автор бренду цього сірого кольору? Це ваша ідея, головного архітектора?», - запитав журналіст.

У відповідь на це Сєнкевич зазначив, що очікував подібного питання, і тому завбачливо взяв із собою Біблію.

«Не дивлячись на те, що я мер-айтішник і вивчав штучний інтелект, я вірю в Бога. Я взяв цю книгу, ложу на неї руку і кажу: "Я клянусь кожному з вас і перед Богом, що ні мені, ні моїй дружині, ні братові, ні моїм родичам, ні підставним особам не належить жодного і не належало жодного заводу з виробництва бруківки або плитки". Я ніколи не використовував своє службове становище для того, щоб мої фірми або ще якісь компанії використовували бюджетні гроші», - заявив глава Миколаєва.


Теги: