На зустрічі також були присутні голова правління ГО «Всеукраїнське об’єднання «Патріот» Ганна Майборода та член робочої групи при Комітеті нацбезпеки, оборони та розвідки Станіслав Бондаренко.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви поспілкувався з гостями на ряд актуальних тем, які становлять предмет спільного зацікавлення.

Зокрема, було обговорено проєкт Закону України про територіальну оборону України, над яким спільно працювали представники усіх силових відомств і який незабаром має бути подано до Верховної Ради. У цьому контексті співрозмовники торкнулися також проєкту Закону про військове капеланство.

Окрім того, в ході спілкування мова йшла про пандемію коронавірусної хвороби, національно-патріотичне виховання молодого покоління та «Стіну пам’яті загиблих захисників України», яка розташована на мурах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Напередодны, 22 вересня, глава ПЦУ зустрівся з представниками вищого та старшого офіцерського складу Національної гвардії України. Цього дня до митрополита завітали тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України полковник Костянтин Плетко, начальник управління авіації Головного управління Національної гвардії України генерал-майор Віктор Сліпченко, заступник начальника управління командних пунктів Головного управління Національної гвардії України полковник Володимир Барзюк та начальник служби з питань військового духовенства Головного управління Національної гвардії України полковник Олександр Іздебський.

На зустрічі також був присутній заступник голови Синодального управління військового духовенства по співпраці з Національною гвардією України протоієрей Іван Михайлишин.

Митрополит Епіфаній обговорив з гостями пастирську діяльність військових капеланів ПЦУ та ситуацію на Донбасі, а також нагородив їх медалями святого великомученика Юрія Переможця.

Теги: