"У мене ковід. Я отримав підтверджений позитивний тест на коронавірус. Тому я зі своєю сім'єю йду на двотижневу самоізоляцію", — повідомив священник Андрій Пінчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як розповів священник, у нього хвороба проходить практично безсимптомно: один день сильний нежить, один день — чхав, потім зникли відчуття смаку і запахів. Всі дні відчувалася слабкість.


За словами священника, через специфіку роботи йому доводилося відвідувати величезну кількість зустрічей. Саме тому Андрій вирішив перестрахуватися і перевіритися на коронавірус – здати ПЛР-тест, який обійшовся в 1800 гривень. Результат виявився позитивним.

"Враховуючи мою активність і безліч зустрічей з людьми, як поточних, так і запланованих, вирішив здати тест ПЛР. Так, на всякий випадок. Щоб перестрахуватися і ні в якому разі не стати джерелом зараження", — написав він.

Хворий підкреслив, що в разі появи ознак вірусу краще все-таки залишатися вдома і проходити медобстеження. Вчасно виявити смертельний COVID-19 складно, а з подібними симптомами по вулицях ходять тисячі людей. "Зрозуміти за моїми симптомами що це ковід, було дуже складно. І думаю, що з такими або подібними симптомами ходять тисячі людей. Будьте уважні і при перших ознаках простудних захворювань залишайтеся вдома. І, по можливості, здавайте тести на ковід", — радить священник.

Теги: