«Я хочу подякувати організаторам даного заходу. Карантин багатьох з нас роз'єднав, а нам потрібно об'єднуватися, повертатися один до одного, і звичайно починати з подяки Творцю і Богу нашому», - зазначив керуючий Черкаської єпархії ПЦУ митрополит Іоанн.

«Єдність між духовними особами, єдність між людьми, які будують нашу країну: чи то в сфері освіти, або культури, або господарської, або як волонтери - воно надзвичайно важливо, тому що об'єднані зусилля дають набагато більше результату. Люди, які збираються разом, щоб подякувати Богові, вони більш ефективні в своїй роботі», - зазначив голова OO« Руху Реформації» в Черкаській області пастор Валерій Бєляєв.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих під Чугуєвом в аварії курсантів.

Священнослужителі, разом з усіма присутніми, дякували Богу за всі блага, які він дарував, і молилися за мир, здоров'я і благополуччя в Україні. Виконавці співали духовні пісні. Зачитували вголос місця з Біблії, які говорять про те, що в будь-якій ситуації треба бути вдячними.

Серед священнослужителів були представники євангельських християн-баптистів, харизматичних церков області, християни віри Євангельської, Церкви Адвентистів сьомого дня, Православної Церкви України, Греко-Католицької, Римсько-Католицької і Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

На молитовному сніданку також були присутні депутат кількох скликань Черкаської обласної Ради Любов Майборода та директор департаменту політики та гуманітарної освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

«У цей нелегкий час, я вдячний Богу за витримку кожного з нас, і сили, які дає Бог. Я сподіваюся, що такі заходи будуть давати старт загальному об'єднанню для всієї країни», - зазначив Сергій Воронов.

У планах OO «Руху Реформації» і Ради християнських церков почати молитовні сніданки у всіх районних центрах Черкаської області, в міських радах і підтримувати депутатів-християн, які балотуються до всіх рівнів влади.


Теги: