Обидва селища Піски та Бахмутка розташовані уздовж лінії розмежування. Через збройний конфлікт діти та дорослі щодня потерпають від стресу. Команда психологів адвентистської організації "ADRA Україна" допомогла дорослим і дітям відволіктися від повсякденної напруги. Діти грали у рухливі ігри, малювали, спілкувалися один з одним, дорослі мали змогу розказати про наболіле та дізнатися, як вберегти себе від стресу.

Психологи ADRA Україна дарують гарний настрій дітям у Жованці та Майорську, де діти вчилися розвивати соціально-комунікативні навики, а також працювати у групі.


Такі заходи проводяться в рамках проекту "Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на лінії розмежування на Сході України", за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Продовжується співпраця адвенистів і с Попаснянським районним центром комплексної реабілітації “Лелека”, який розташований у прифронтовій Попасній Луганської області.

Нещодавно безоплатний автобус адвенистів відвіз дітей, що мешкають у населених пунктах військово-цивільної адміністрації Золоте та Гірському, на заняття у центр «Лелека». Цього разу у центрі діти приділили свій час вишиванню та шиттю. Вчилися шити маски та прикрашали їх яскравими вишивками.

Безоплатні перевезення здійснюються у рамках проекту "Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на лінії розмежування на Сході України", за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Теги: