Поділитися своєю кров’ю прийшли не тільки мусульмани: акцію підтримав відділ соціального служіння Православної Церкви України «Елеос-Україна», офіцери та службовці сухопутних військ під проводом полковника Романа Хоменка, співробітники розташованого неподалік медичного центру «Авіценна Мед» і просто небайдужі люди різних переконань, що дізналися про акцію з соцмереж.

Організатори використали всі робочі та особисті знайомства, щоб інформація про День донора поширилася якнайбільше. Зокрема, зняли мотиваційний ролик, де здавати кров закликали лікарі, співробітник МНС, волонтери й лідери думок.

Джерелом натхнення для ЖО «Мар’ям» став проєкт «Стань донором», що спільно з Київським міським центром крови проводив акції безоплатного донорства у столичному ІКЦ у 2012–2018 рр. За словами голови ЖО «Мар’ям», Олени Мироненко, приводом для акції 25 вересня стала біда знайомої, що лікує онкологію в Київській обласній клінічній лікарні: шукавши для неї донорів, волонтерки «Мар’ям» дізналися про критичний стан запасів медзакладу й запропонували допомогу.

Теги: