Зокрема, 6-7 жовтня 2020 року священнослужителі Полтавської, Тульчинської, Ніжинської та Житомирської єпархій УПЦ (МП) звершили відспівування військовослужбовців і курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. Молоді хлопці стали жертвами авіакатастрофи військово-транспортного літака Ан-26Ш, який 25 вересня виконував навчально-тренувальний політ і впав на відстані двох кілометрів від військового аеропорту Чугуєва на Харківщині.

8 жовтня 2020 року священнослужителі Сєверодонецької та Олександрійської єпархій звершили молебні для призовників в лави Збройних Сил України.

Зокрема, у Сєверодонецьку проводжали в армію призовників з Луганської області. В заході взяли участь і клірики Сєверодонецької єпархії. Протоієрей Сергій Токаренко побажав Божої допомоги призовникам та окропив їх святою водою.

Благочинний храмів Петрівського округу Олександрійської єпархії УПЦ (МП) настоятель Свято-Покровського храму смт Петрове Кіровоградської області протоієрей Димитрій Городецький вже традиційно провів молебень і благословив на службу призовників у Петрівському РВК. Священник кожному призовнику подарував натільний хрестик та іконку святителя Миколая Чудотворця. Так в районі відбувається кожна відправка молоді до лав ЗСУ, починаючи з 2014 року.

На заході були присутні голова Петрівської РДА В.Больбот, військовий комісар Петрівського РВК підполковник О. Откидач, секретар Петрівської селищної ради В.Руденко.

Теги: