«Хто вони, звідки взялися і кому служать?! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!» Найбільшою трагедією України є те, що керують нею ті, які її зовсім не люблять»/ М. Грушевський/», – так починається лист священника до Зеленського, який він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

У листі священник критикує теперішню владу і вважає, що до всіх процесів в Україні причетна російська влада. «На шостому році російсько-української війни Україна проходить надзвичайно важке випробування Президентом Зеленським та його партією «зелених слуг», яких нам визначили в Москві для знищення української державності і які поступово, крок за кроком, під мирними закликами про припинення війни намагаються остаточно віддати Україну в «путінські обійми», – пише священник.

Він звернувся безпосередньо до Володимира Зеленського і розкритикував президента за те, що той, за його словами, прийняв нейтралітет і спостерігає, що роблять з Україною депутати. Священник виступає проти капітуляції і вважає, що нинішня влада не дає українській армії належним чином захищати країну. Закінчив лист отець словами про те, що молитиметься за Зеленського і проситиме Бога, щоб він вселив у його серці любов до українського народу.

Теги: