Як зазначають організатори акції, офтальмологічні клініки – не лише можливість для рівнян отримати безкоштовну якісну медичну послугу, а й привід почути добру звістку від Бога про його милість, прощення гріхів та спасіння у вічності через Ісуса Христа. Кожен відвідувач клініки може взяти собі для ознайомлення духовну літературу та газету «Христос є відповідь».

«Враження від клініки дуже хороше: нас привітали, запросили сісти, пригостили чаєм з печивом. Прийом був дуже теплий, привітний. Також нам безкоштовно дали окуляри – мені і моїй внучці. Я дуже цим задоволена, тому що я пенсіонерка, і не завжди вистачає грошей навіть на необхідні речі. Бажаю вам Божих благословень в цій справі і далі!» – коментує пенсіонерка Валентина Духаніна.

Значна частина відвідувачів клінік – пенсіонери, зараз їм фінансово важко, тому безкоштовний огляд окуліста і окуляри в подарунок є значною допомогою для них. На прийом до лікаря люди приходять сім'ями, записатися на обстеження може кожен охочий без будь-яких обмежень.

Основне місце проведення офтальмологічних клінік – офіс церкви «Христос є відповідь», але іноді акції організовуються в інших місцях. Наприклад, лікарі проводили обстеження рівнян у навчальних закладах (школах, коледжах, НУ «Острозька академія»), на телебаченні, у районній адміністрації та податковій інспекції.

Служіння церкви не обмежується містом Рівне: місія «Христос є відповідь» організувала очні клініки ще у восьми областях України. Вже декілька тисяч людей отримали консультацію лікарів і окуляри в подарунок. У планах церкви «Христос є відповідь» – розширення медичного служіння по всій Україні.

Крім цього, відвідувачі клініки чують про інші благодійні та духовні акції церкви «Христос є відповідь», одна з них – поїздка в Карпати. Від моменту заснування церкви була організована 21 екскурсія зеленою перлиною України. Багато рівнян здійснили подорож після того, як почули про неї на офтальмологічній клініці. Також до поїздок запрошуються люди з різних частин України.

Теги: