Муфтій привітав усіх воїнів з Днем захисника України: «Шановні українці! Шановні брати і сестри! Від імені мусульманської громади країни вітаю всіх воїнів з Днем захисника України! Вдень і вночі, чоловіки і жінки, християни, мусульмани, люди інших світоглядних позицій захищають нашу країну від підступного агресора. У ці складні часи Україна потребує героїв, що захистять нашу незалежність, нашу історію, мову і культуру, захистять наші національні інтереси. І вони є серед нас: тисячі чоловіків і жінок встали до зброї, і відбили наступ агресора, чим здобули славу і пошану українців. Велика повага кожному захисникові України, і Божих благословінь!».

На заході був присутній і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, який привітав захисників зі святом. Раніше було оприлюднено вітання від Меджлісу.

У рамках культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня захисника України відбувся й святковий концерт до Дня захисника України «Покрова. Свято мужності та звитяги».

Захід було проведено з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог МОЗ і рекомендацій Головного санітарного лікаря України.

Теги: