Головною метою програми було допомогти членам чернечих спільнот навчитися вибудовувати ефективну комунікацію інституції, яку вони представляють.

Відтак учасники курсу довідалися, як створювати відеоблоги, як писати новини, розрізняти журналістські жанри, робити відеоконтент, різноманітні афіші, будувати ефективну команду і організовувати такі події, на які люди справді прийдуть. Цікаво, що курс мав не лише теоретичну, а й практичну складову. Саме тому всі, хто долучилися, мали нагоду побачити новостворені відео із життя монастирів, дізнатися про ремесла, які там розвиваються, більше розкрити для себе харизму конкретних згромаджень і архітектурну красу старовинних монастирських будівель.

Одна із учасниць курсу, сестра василіанка, розповіла,  що в монастирях зараз відчувають потребу вибудовування ефективної комунікації з іншими згромадженнями, з тим, щоб вчасно і якісно надавати інформацію про свою діяльність і служіння Патріаршій комісії у справах монашества. Для цього потрібні медіавміння.

Наприкінці курсу ієрм. Лука Михайлович і заступниця голови Патріаршої комісії у справах монашества с. Магдалина Витвицька вручили усім учасникам сертифікати. Сестра Магдалина підкреслила, що ідея такого курсу визрівала давно, адже в ньому була відчутна потреба – до неї звертаються представники духовенства із різних областей України із запитом на участь у такому курсі. Ієрм. Лука Михайлович повідав, що він проводив цей курс не для себе, а для учасників, щоб вони могли забезпечити медійний супровід своїх монастирів, і наголосив, що готовий знову проводити такий курс, коли набереться нова група.

Теги: