"Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, знайшли архімандрита Серафима (Дудка) покійним. Новопреставленого знайшли у річці Дністер поблизу села Вороновиця Кельменецького району Чернівецької області. Пошуки о. Серафима тривали весь цей час, починаючи з 15 жовтня", - йдеться на сторінці єпархії у Фейсбуці.


Повідомляється, що 22 жовтня буде звершена заупокійна літургія у монастирі святого апостола Іоанна Богослова села Хрещатик.

Про причини смерті архімандрита єпархія не повідомляє, через що віряни УПЦ (МП) у коментарях під дописом новини єпархії почали звинувачувати у смерті архімандрита Серафима вірян ПЦУ.

Проте на сайті поліції Чернівецької області зазначається: "17 жовтня, до поліції звернувся буковинець та повідомив, що його родич Дудка Дмитро Іванович напередодні пішов на риболовлю на річку Дністер поблизу села Вороновиця та досі не повернувся..."

Офіційний сайт УПЦ (МП) станом на 12:30 22 жовтня взагалі не інформує про смерть настоятеля монастиря.


Архімандрит Серафим (Дудка) в миру Дмитро Іванович Дудка народився 4 липня 1974 року. 17 грудня 1991 року прийнятий у братію чоловічого монастиря на честь святого апостола Іоанна Богослова с. Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області. З 16 вересня 2014 року обраний настоятелем чоловічого монастиря на честь святого апостола Іоанна Богослова села Хрещатик Заставнівського району.

Теги: