Проводив семінари єпископ Донецького і Луганського обласних об'єднань Української Церкви ХВЄ (християни-п'ятидесятники) Анатолій Бескровний. На зібраннях лунали свідчення місіонерів про те, що Бог робить через їхнє служіння; розповіді служителів стимулювали слухачів до ще більш ревного служіння.

«Моя думка, чим більше буде створено християнських місій, подібних «Христос є відповідь», – тим менше буде беззаконників на Землі. Я вдячний Богу, що Він використовує місію і її співробітників, щоб розширювати межі Царства Божого», – сказав Анатолій Бескровний, єпископ Донецького і Луганського обласних об'єднань Української Церкви ХВЄ, пастор церкви «Благодать», м. Покровськ.

На одному із зібрань пастор Тарас Сень підвів підсумки основної роботи, виконаної місією «Христос є відповідь» за останні п'ять років. Він розповів, як були засновані кілька нових церков на Донбасі і на Західній Україні; придбано вісім приміщень під молитовні будинки, очікується покупка ще кількох; виділяються гроші на ремонт будинків молитви різних церков. Також були закуплені машини для місіонерських команд; в дев'яти областях України місія запустила служіння очних клінік, на яких понад 10 тисяч осіб отримали консультацію лікаря-окуліста і безкоштовні окуляри.

За час існування місії було надруковано понад п'ять мільйонів примірників газети «Христос є відповідь», понад мільйон християнських календарів. Для поширення християнської літератури в різних містах України ставляться вуличні намети. Крім цього, в Рівному та на Луганщині було розміщено більше 100 християнських бордів. Також місіонери налагодили співпрацю з різними світськими ЗМІ. Робота зі ЗМІ не обмежується друкованими виданнями – місія взаємодіє і з телебаченням: на 10 телеканалах в ефір вийшло близько чотирьох тисяч християнських передач.

Служителі місії «Христос є відповідь» провели сотні дитячих євангелізацій в різних областях України, для школярів надруковані християнські щоденники. У навчальних закладах (школах, коледжах, університетах) проведені лекції для декількох тисяч учнів на духовно-моральні теми.

Серед благодійних ініціатив місії – роздача продуктових наборів нужденним, благодійні обіди, організація туристичних поїздок в Карпати. До слова, вже відбулося понад 20 екскурсій туристичними стежками України, участь в яких взяла понад тисяча чоловік.

Здійснюється масштабна соціальна робота. До соцпроектів місії відносяться: заняття з онкохворими дітьми, відвідування ув'язнених, бесіди з пацієнтами лікарень і тубдиспансерів, допомога безпритульним. Один з напрямків місіонерської діяльності – підтримка вимушених переселенців.

Кожен день після обіду на учасників конференції чекали екскурсії. Волонтери з сім'ями їздили на Синевирський перевал, озеро Синевир, піднялися підйомником на гору Гимба, відвідали водоспад Шипіт, гейзер холодної води.

«Наша мета – духовне збудування місіонерів і волонтерів, фізичний і душевний відпочинок. Мене, як і інших, надихають свідоцтва місіонерів, хочеться подякувати Богові за те, що Він діє через простих людей, і Його благодать приводить до покаяння і спасіння», – прокомунтував Тарас Сень, директор місії «Христос є відповідь», пастор церкви, м Рівне.

Наприкінці конференції була здійснена молитва за зцілення і підкріплення трудівників Божих.

Теги: