«У нашій клініці здійснюється комплексний підхід до лікування, відновлення кожного пацієнта. Фахівці різних спеціальностей – терапевти, фізичні реабілітологи, психотерапевти,  кардіологи, неврологи, пульмонолог працюватимуть спільно, щоб контролювати перебіг процесу відновлення, запобігти розвитку ускладнень, вчасно виявити і пролікувати супутні хвороби», – запевняють у Шпиталі.

Тривалість, частота диспансерного спостереження – від 6 до 24 місяців з кратністю в 1, 3, 6 і 12 місяців – це залежить від стану пацієнта. Докладний план реабілітації складатиме лікар після первинної консультації.

Коронавірусна інфекція порушує газообмін у легенях, кисневотранспортну функцію органів кровообігу і серцево-судинної системи. Процес їх відновлення тривалий, вимагає багато зусиль. Все залежить від вихідного стану здоров'я пацієнта та ступеня тяжкості захворювання.

Як кажуть фахівці медичного закладу, компенсація втрачених функцій відбувається безперервно з перших днів захворювання під контролем лабораторних, інструментальних методів дослідження. При легкому або безсимптомному перебігу інфекції відновлення займає два-три місяці, а при більш важкому процесі – більше року. При своєчасній корекції і регулярному спостереженні, хворобу можна взяти під контроль, уникнути несприятливого перебігу.

Детальна інформація про реабілітаційну програму для постCOVIDних пацієнтів COVчег – за посиланням: http://spital.org.ua/hospital/viddilennia-reabilitatsii-postkovidnyh-patsiientiv

Теги: