“Шановні парафіяни храму, розташованого в Качкарівці Милівської ОТГ! Вас було почуто! Щойно митрополитом Новокаховським і Генічеським Філаретом було підписано указ про звільнення [настоятеля] ієромонаха Іустіна (Юревича), з чим я вас і вітаю!” — написав депутат Херсонської облради Ігор Йосипенко у групі “Милівська ОТГ” у Фейсбуці. У телефонній розмові Ігор Йосипенко підтвердив журналістам достовірність цієї інформації.

Отець Іустін Юревич є активним учасником російських православних інтернет форумів та заходів РПЦ. Наприкінці січня 2020 року він виступав з доповіддю на Міжнародних різдвяних освітніх читаннях “Великая Победа: наследие и наследники” у храмі Христа Спасителя в Москві.

Місцеві жителі скаржилися на те, що о. Іустін Юревич вимагає від своїх парафіян молитися за президента Російської Федерації Владіміра Путіна і не дозволяти собі жодної критики на його адресу.

Стаття про священника в “Новому дні” викликала величезний резонанс. Жителі Милівської ОТГ у соцмережах обурювалися хамською поведінкою настоятеля і розповідали, що на нього скаржилися вже давно. Лунали навіть пропозиції ініціювати перехід парафії з підпорядкування Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Теги: