Цей курс відбувся за особливої підтримки правлячого екзарха Одеського владики Михаїла Бубнія. Організатором виступила пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Навчальний день розпочався із молебню до Христа Чоловіколюбця в катедральному храмі Святого Андрія Первозванного в Одесі. Відтак представники парафій навчалися ефективної комунікації.

Як зазначають спікери, такий курс – це навчальна програма для осіб, відповідальних за комунікацію на парафіях. Її спеціально розроблено під актуальні потреби, які виникають протягом різних життєвих циклів парафіяльних спільнот.

«Наша навчальна програма побудована на трьох словах: знати, думати, діяти. Сучасний світ Інтернету не залишає користувачеві часу, щоби проаналізувати наші можливості і загрози, а відтак продумати комунікацію. Всесвітня павутина вимагає миттєвої дії. Однак саме вміння проаналізувати актуальний стан речей і подумати, чого ми хочемо досягти, виходячи у мережевий світ, є запорукою ефективної комунікації», – розповідає о. Тарас Жеплінський.

Завданнями цієї навчальної програми є навчити:

    створювати якісний контент парафії чи релігійної організації;
    підготовляти інформацію про події для розміщення на сайті та поширення в Інтернеті у відповідній формі;
    налагоджувати співпрацю з місцевими ЗМІ та журналістами;
    формулювати офіційні заяви і коментувати суспільно важливі подій для ЗМІ;
    здійснювати моніторинг ЗМІ.

«Ми сподіваємося, що отримані під час навчання знання допоможуть відповідальним за комунікацію на парафіях Одеського екзархату уникнути поширених помилок та досягати поставлених комунікативних цілей парафії», – додає Микола Мудрик.

У цьому першому курсі взяли участь представники одного із чотирьох деканатів Одеського екзархату УГКЦ. Подібні навчальні дні заплановано провести і в інших деканатах екзархату.

Теги: