– У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону, звісно, є свій капелан, отець Богдан, – розповідає начальник центру, кандидат медичних наук полковник медичної служби Сергій Пашковський. – В усі християнські свята він служить службу Божу, освячує відкриття нових підрозділів центру тощо. Втім, і керівництво наших регіональних єпархій ПЦУ не забуває нас. Особисто митрополит Вінницький та Барський Симеон освячував відкрите після капітального ремонту відділення лікарсько-льотної експертизи, а незадовго до цього оновлене травматологічне відділення клініки ушкоджень освятив Архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл. Та й у свята, і особливо – на Різдво та Великдень святі отці вітають пацієнтів та персонал нашого військово-медичного клінічного центру.

Окрім начальника ВМКЦ ЦР та його заступника з морально-психологічного забезпечення полковника Олега Гончарука, на зустрічі також були присутні голова наглядово-координаційної ради громадських організацій та волонтерів при ВМКЦ ЦР Олена Верлан-Кульшенко, капелан Богдан Лащенко та настоятель Свято-Троїцького скельного храму, що розташований на території центру, протоієрей Олексій Волков.

Під час зустрічі були обговорені теми духовно-моральної підтримки військовослужбовців Збройних Сил України, які проходять лікування та реабілітацію у медичному центрі.

Теги: