Після проведення першої сесії новообраної Львівської міської ради Андрій Садовий із чиновниками опублікували у соцмережах та своїх ЗМІ низку заяв із звинуваченнями в бік депутатів, які взяли участь в засіданні. Представники “Самопомочі” називали проведення цієї сесії “злочином”, заявивши, що вона була проведена без молитви та слова капелана.
Отець Юстин Бойко не залишив без уваги такі слова і розкритикував Садового з чиновниками за спроби втягнути Церкву у політичні баталії.

“Я б жодним чином не вмішувався в цю справу, якби не дзвінки і фейсбучні дописи поважних людей про місце капеляна і Церкви у сьогоднішніх політичних баталіях у місті. На превеликий жаль, це вже гірка традиція Львова – колотнеча між міським головою і депутатами. Але, я переконаний, що згодом усі знайдуть порозуміння і продовжать працювати для добра громади міста Львова, яка їх обрала. Принаймні таку надію плекаю, – заявив о. Юстин Бойко. – Але, коли одна сторона твердить, що Церква на їхній стороні, а інша, що на їхній – мовчати годі. На чиїй стороні Церква? На стороні Бога Живого, який хоче, щоби усі люди жили в любові і злагоді, щоби вміли прощати, знаходити порозуміння, тощо. Тим більше, що усі обрані депутати визнають себе християнами, а Христа Спасителя як найголовніший орієнтир у житті. Тому, у ці дні ми священники усильно молимося з вірними, щоби подав нашому народові мудрих і жертовних провідників на церковній і народній ниві“.

Якщо шановні місцеві політики хочуть, щоб Церква виступила арбітром у примиренні між ними, вони знають куди звернутися і, переконаний, провід Церкви їм у тому не відмовить. А покликатися на інститут капелянства для підтвердження правоти тої чи іншої партії, виходить поза межа віри і моралі, – наголосив Юстин Бойко.

Нагадаємо, у вівторок, 24 листопада у межах чинного законодавства розпочала свою роботу Львівська міська рада 8-го скликання. Новобрані депутати виконали рішення Львівської територіальної виборчої комісії, яка згідно з чинним законодавством, є єдиною уповноваженою скликати перше засідання новообраної ради, і провели сесію. На засідання зібралися представники “Європейської солідарності”, “Свободи” та “Варти”. Тим часом фракції “Самопомочі” і близького до неї “Голосу” всупереч законодавству виконали вказівку міського голови Андрія Садового та проігнорували зібрання.

Фото Facebook 


Теги: