Онлайн-інтенсив складався з панельної дискусії і чотирьох спеціальних заходів, в яких 100 осіб змогли взяти участь на платформі ZOOM, а 450 стежили за подіями в прямому ефірі на фейсбуці. Запис заходів опублікована на Ютьюб-каналі для широкого загалу.

У панельній дискусією взяли участь єврейські лідери та активісти з різних міст України, які розповіли про зміни в роботі в умовах пандемії, про те, як вони перетворюють загрози в можливості та які у них є ідеї у зв'язку з цим.

Відбувся ряд тематичних заходів. Ольга Сильверман розповіла про те, як слід проводити пошуки роботи в період, коли всі працюють з дому. Заняття Єви Левіт з Ізраїлю було присвячено концепції часу в єврейській філософії та містиці, і називалося «Є тільки мить між минулим і майбутнім».

Доктор Ігор Щупак присвятив свій виступ кордонам толерантності, що викликало жваву дискусію в учасників цього заняття. Спеціальний гість зі Сполучених Штатів Вікторія Дроб розповіла про ментальне здоров'я і пошуки спокою в умовах пандемії з практичними порадами та рекомендаціями.

Крім занять, в рамках онлай-інтенсиву проходили креативні кава-брейки (зареєстровані учасники отримали все необхідне для їх проведення), а 18 учасників з різних міст отримали цінні призи, які нагадуватимуть їм про онлайн-інтенсив проєкту «Вмотівоване єврейське волонтерство: Нові підходи».


Теги: