Поблизу місця запланованого злочину правоохоронці виявили 19 ящиків тютюнових виробів, одну вантажівку та три позашляховики, повідомляє прес-служба ДПСУ.
Окрім прикордонника правоохоронці викрили ще чотирьох чоловіків, можливо, причетних до протиправної діяльності. Усі вони мешканці Хустського району Закарпаття.
Також встановлено, що один із присутніх на місці події організаторів протиправної діяльності, який мав характерні ознаки алкогольного сп’яніння, є священнослужителем УПЦ (Московського Патріархату).
Теги:
dutchak1 написал:
Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”