Людмила Штанько розповіла про відкриття нових сертифікованих програм, міжнародну акредитацію, розширення напрямів освітньої діяльності УГУ тощо.

Зокрема, наголошувалось, що з 2018 року відбулося різке збільшення кількості студентів, і у 2019 році кількість студентів зросла до 314, а в 2020 кількість становила 540 студентів.

Досягненням стало долучення Українського гуманітарного інституту до проєкту Гарвадського університету «Шлях до прощення»  спільно з Стенфордським університетом та університами Гонконгу, ПАР, Філіпін, Колумбії, України. Цей проект здійснюється в рамках кафедри «Психології» та представляє Український гуманітарний інститут на досить серйозній науковій арені. Окрім того, за цей період пройшли міжнародне наукове стажування шість викладачів навчального закладу, таких як: Ношин Я.І. (Ізраїль), Понятовський Ф.К. (Голландія), Балаклицький М.А. (Польща), Штанько Л.О. (США, Гонконг), Шевчук А.В. (Мексика), Омельчук С.В. (США).

Підтримується співпраця із Вищою теологічно-гуманітарною школою в Польщі, місто Підкова Лесна. Діє програма спільних дипломів та курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників. Здійснюється наукова співпраця з установою, яка займається дослідженням питання християнського лідерства Hodos Institute. І у 2020 році було разом ліцензовано книгу «Лидерство и деятельность попечительських советов некомерческих организаций». Також протягом останніх років була налагоджена тісна співпраця із мексиканським університетом Montemorelos, а саме домовлено про курси по підвищенню кваліфікації науково-педагогічних працівників, залучення волонтерів, а також запланували програму обміну студентами, втілення якої призупинила пандемія  COVID-19 , і при пом’якшенні карантинних заходів планується реалізація програми обміну.

Проводиться активна співпраця з університетом Andrews (США) щодо проведення магістерських програм та  відкриття нових програм, таких як: «Капеланство», «Психологія», «MBA». Започаткували співпрацю з християнським Університетом Driestar (м. Гауда, Південна Голландія), де обговорюється можливість навчання студентів УГІ на магістерській програмі з педагогіки. Також налагоджено співпрацю з Університетом  LCC, де плануються спільні програми Еrasmus та ведуться перемовими щодо стажування викладачів, а також обговорєються програма обміну студентів. Регулярно проводяться спільні конференції випускаються нові публікації із Заокським адвентистським університетом в РФ.


На національному рівні відбувається постійна співпраця з Українським адвентистським теологічним інститутом по програмі спільних дипломів по спеціальності «Філософія» та активно підтримується максимальна інтеграція студентів  кампусу в усіх студентських проектах. Співпраця в контексті науково-дослідницької роботи на регулярній основі ведеться з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова, КНЕУ, Національним університетом «Острозька академія», Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, УКУ, Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна, Інститутом філософії, Інститутом менеджменту освіти. Проводяться спільні конференції, видаються спільні публікації та запрошуємо їхніх викладачів  до УГІ, залучення до різних проектів. А також співпраця в контексті аспірантури.

Укладено договір з Міжрегіональною академією управління персоналом, про спільну підготовку бакалаврів та магістрів. А також УГІ має дистанційний центр на базі Буковинського біблійного інституту (м. Чернівці).

З Мінекономрозвитком співпраця організована перш за все в рамках діяльності школи Макроекономічного аналізу і прогнозування. В навчальному закладі школа функціонує вже біля 15 років на базі економічної кафедри, яку очолює професор кафедри Ігор Макаренко на основі меморандуму про співпрацю  між УГІ та Інститутом еволюційної економіки, де Ігор Макаренко є керівником. На основі Макроекономічної школи УГІ разом з Міністерством економіки беремо участь у кількох проєктах.

Зазначається, що вищезазначене є результатом колективних зусиль співробітників усіх посадових рівнів, студентського активу, наслідком здорового психологічного клімату, стійких християнських принципів та високого рівня роботи адміністрації УГУ.

Теги: