«... Зателефонував слідчий, запросив прибути у відділ поліції. Вручили повістку на допит у справі про нібито розпалювання міжконфесійної ворожнечі у Золочеві. Попередньо повістки вже отримали всі ті люди, котрі стали на захист прав громади та активно відстоюють порушення містобудівного законодавства», — написав міський голова Золочева Львівської області Ігор Гриньків 18 листопада 2020 року у Facebook.

Гриньків додав, що повістку вручили також журналістці і депутатці Лесі Горготі та секретарю Золочівської міської ради Олегу Сидоровичу. Заступник голови Золочівської райдержадміністрації, депутат Віктор Олійник отримав повідомлення про прибуття для вручення повістки.

Юрист Золочівської міської ради Христина Піддубна повідомила, що справу порушили 3 вересня на основі звернення вірян УПЦ (МП) за ч.1 ст. 161 ККУ (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Своєю чергою чиновник розповів, що міська рада Золочева звернулися з двома позовами до суду: про знесення незаконно встановленої огорожі через порушення містобудівних умов та про порушення при видачі будівельного паспорта і повідомлення про початок робіт ДАБІ.

«Ми діємо в правовій площині і вважаємо, що там є порушення закону і намагаємося через суд його виправити. У той же час з ініціативи забудовниці подали звернення із звинуваченням у протидії їм», — заявив Ігор Гриньків.

17 листопада 2020 року на Сумщині відбулося відспівування спочилого (від наслідків коронавірусної інфекції) мера міста Конотоп Олександра Лугового. З благословення архієпископа Конотопського і Глухівського Романа, ієрарх УПЦ (МП), чин відспівування очолив секретар єпархії протоієрей Богдан Никитюк у співслужінні духовенства міста.

Теги: