Роман одинадцять років тому відчув поклик бути місіонером. Відтоді він організовує короткострокові місіонерські поїздки в різні країни світу. Книга написана у співавторстві з місіонеркою Ольгою, яка чотири роки перебувала на місії в Середній Азії.

У книзі представлений досвід, зібрана найсвіжіша статистика щодо кількості недосягнутих християнством народів, викладена біблійна концепція місіонерського служіння. Ексклюзивними в книзі є живі історії, свідчення та розповіді Божих чудес.

«Півроку промайнули, як один тиждень. До сих пір не віриться, що ми змогли це зробити, і наша книга побачила світ. Вона поєднала чоловічий і жіночий погляд на деталі, історії короткострокової та довгострокової місії, теорію і практику десяти років міжнародного служіння. Я дякую Богові за час формування книги, дякую Йому за дружину і друзів, які надихали, підбадьорювали, вкладали фінанси для реалізації цієї справи», – згадує Роман.

"Ця книга допоможе визначитися, де саме ваше місце в історії всесвітньої місії. Тож запрошуємо до прочитання живих розповідей місіонерів. Книга не є комерційним продуктом, її мета – формування цінності місії та благовістя до краю землі. За бажанням, отримавши книгу, ви можете пожертвувати кошти для місіонерського служіння", - йдеться на сайті баптистів України.

Щоб отримати книгу, треба написати на kzmroman@gmail.com або телефонувати Роману Дячуку +380686255302

Теги: