«СІМІС оперативного командування ″Захід″ продовжують діяльність щодо відзначення волонтерів. Так, сьогодні, з метою вручення ″Почесної відзнаки командувача військ оперативного командування ″Захід″, офіцери цивільно-військового співробітництва завітали до волонтера, директора підприємства ПрАТ ″Єврошпон-Смига″, (смт. Смига, Дубенського району, Рівненської області) Ковбасюка Анатолія Сергійовича. Також на цьому підприємстві, був відзначений волонтер, митрофорний протоієрей, священник Тернопільської Кременецької єпархії православної церкви України Любунь Андрій Степанович», - повідомляють в управлінні ОК «Захід».

″Дякуємо волонтерам за активну громадянську позицію! Особливо, колективу ПрАТ ″Єврошпон-Смига″, в особі директора Анатолія Сергійовича за підтримку у споруджені Каплиці-пантеону Героїв АТО, що в с. Лішня, Кременецького району, Тернопільської області та Андрію Степановичу Любуню за підтримку ПЦУ та добровольчих батальйонів. Там, де церква, там завжди допомога, там завжди підтримка ЗС України″, - зазначив начальник відділення цивільновійськового співробітництва штабу управління оперативного командування ″Захід″ Андрій Рисюк.

У ці ж дні, 3 листопада, глава ПЦУ митрополит Епіфаній зустрівся з військовими капеланами на чолі з головою Синодального управління військового духовенства митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном. Предстоятель відзначив капеланів медалями святого Архістратига Михаїла, а також вручив їм перші виготовлені посвідчення, які згодом отримають й інші військові священники.

Окрім того, глава ПЦУ вислухав думки капеланів з приводу нагальних питань, пов’язаних зі служінням у ввірених їм підрозділах та висловив своє бачення стосовно подальшого розвитку інституту військового духовенства, пише сайт ПЦУ.

Теги: