«Хочемо повідомити, що продукція ТОВ «УПГ—ІНВЕСТ» ТМ «Сяйвір», а саме м’ясо індички і ковбасні вироби, була сертифікована Центром Досліджень і Сертифікації Халяль «Альраід» за стандартами «халяль». Сертифікація «халяль» забезпечує відсутність шкідливих домішок, антибіотиків, гормонів росту і підтверджує якість продукції, вживання якої дозволено мусульманам і всім, хто дбає про своє здоров’я», — йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Української Асоціації Халяль Індустрії «УКРХАЛЯЛЬ» у соцмережі Фейсбук.

Як зазначається, уся продукція ТМ «Сяйвір», яка пройшла сертифікацію «халяль», містить відповідне маркування з логотипом Центру Досліджень і Сертифікації Халяль «Альраід».

Дедалі більше українських підприємств вважають за необхідне запросити інспекцію Центру Досліджень і Сертифікації Халяль «Альраід», щоб узгодити весь технологічний процес з вимогами шаріату, а потім отримати сертифікат «халяль».

Здебільшого власники підприємств не є послідовниками ісламу. Зазначається, що й українці-немусульмани вважають за краще купувати халяль-сертифіковану продукцію, вважаючи, що така їжа — корисна для здоров’я. Сертифікат «халяль» відкриває нові горизонти перед виробником, значно розширюючи географію для експорту.

Теги: