Перед освяченням хлібом та сіллю зустрічали й вітали владику Михайла наймолодші парафіяни парафії Вознесіння ГНІХ, після чого о. Віталій Бурчин привітав архиєрея і запросив усіх до спільної молитви.

Співслужили з владикою Михайлом о. Роман Мірчук, парох парафії Вознесіння ГНІХ, о. Ігор Тарас, сотрудник катедрального храму святого апостола Андрія Первозваного, о. Олександр Смеречинський, морський капелан і настоятель парафії Святого архистратига Михаїла.

На освяченні були сестри СНДМ, сестри-монахині Згромадження Воплоченого Слова, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, лицарі Колумба, вірні греко-католики Одеси і запрошені гості.

У своєму слові до вірних екзарх Одеський назвав цю подію історичною, бо на цьому місці народжується ще одна громада для того, «щоб Спаситель отримав тут нашу славу, похвалу і поклін. А всі ті, які будуть приходити на це місце, щоб увінчувалися Його світлом, радістю, вірою й надією», зазначив владика і подякував усім присутнім, які зібралися як громада вірних УГКЦ Одеси у день сімейного свята — Собору Пресвятої Богородиці.

На завершення урочистостей о. Віталій Бурчин подякував владиці Михаїлу за те, що благословив та підтримав ініціативу будівництва храму. Також священник подякував парафіянам парафії Вознесіння ГНІХ м. Одеса за те, що заклали дерев’яний хрест із надією, що й «надалі спільними зусиллями будуть робитися добрі справи тут, щоб Господь був прославлений».

Теги: